Akcesoria Biwakowe

Javel Aqua - tabletki chlorowe do wody

34,90 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Pełne zadowolenie z zakupów
  • Zwrot produktów przez 14 dni
  • Tylko sprawdzone produkty

Produkt wyprzedany

Jeśli produkt będzie ponownie dostępny, otrzymasz od nas e-mail.

Opis
Samo-rozpuszczalne tabletki chlorowe do puryfikacji wody pitnej, której pochodzenie nie jest znane lub jest wątpliwe. Tabletki są lekkie, łatwe... więcej
Szczegóły produktu
Kod EAN
Gwarancja
2 lata
Opinie

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane

Koszt wysyłki
Sposoby dostawy Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty w sklepie (Żukowo) 0,00 zł
Kurier GLS (przedpłata) Kurier GLS (przedpłata) 1-3 dni roboczych 11,99 zł
Kurier GLS (pobranie) Kurier GLS (pobranie) 1-3 dni robocze 22,00 zł
Paczkomaty 24/7 (przedpłata) 48h - 72h 10,99 zł
Kurier DPD (przedpłata) 1-3 dni robocze 11,99 zł
Kurier DPD (pobranie) 1-3 dni robocze 22,00 zł

OPIS

Samo-rozpuszczalne tabletki chlorowe do puryfikacji wody pitnej, której pochodzenie nie jest znane lub jest wątpliwe. Tabletki są lekkie, łatwe do transportowania i długotrwałe do przechowywania. Nie wpływają w znaczny sposób na zapach i smak wody, co jest bardzo ważne dla społeczności nieprzyzwyczajonych do chlorowanych wód miejskich. Eliminują mikroorganizmy zawarte w wodzie powodujące zaburzenia żołądkowo-przełykowe. Niezastąpione podczas podróży turystycznych, wypraw do krajów tropikalnych, treningów w warunkach ekstremalnych – survival itp. Opierając się na przeprowadzonych badaniach oraz ocenach organizacji międzynarodowych (WHO), wojskowych instytutów badawczych (WIHE) oraz licznych instytutów badawczych na świecie, tabletki spełniające wymagania gwarancji higieny wody do picia z niesprawdzonego źródła powinny uwalniać 5 mg wolnego chloru w 1 litrze wody (8,5 mg NaDCC) w ciągu około 30 minut.

Ich skuteczność działania biobójczego jest potwierdzona licznymi badaniami w zakresie działania bakteriobójczego, sporobójczego, wirusobójczego i grzybobójczego, wykonanych przez Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny w Warszawie, Narodowy Instytut Leków w Warszawie zgodnie z normami PN EN 13727, PN EN 13624, PN EN 14476, EN 1275, EN 1276, EN 1040, etc.
Posiadają Pozwolenie Ministra Zdrowia RP (EU) jako produkt biobójczy oraz pozytywną ocenę Wojskowego Instytutu Higieny i Epidemiologii w Warszawie (Polska) - polecane są do indywidualnej dezynfekcji wody dla żołnierzy polskiej armii.