Kajaki Polietylenowe

Kajak NELO – SURFSKI 510 PE

Wybierz kolor:
5 490,00 zł
Ilość
Dostępny na zamówienie - 30 dni

  • Pełne zadowolenie z zakupów
  • Zwrot produktów przez 14 dni
  • Tylko sprawdzone produkty
Opis
Kajak Nelo , marki Surfski, jest jednym z najnowszych modeli tej legendarnej, portugalskiej, firmy. Łączy on w sobie wszystkie zalety modeli... więcej
Szczegóły produktu
Kod EAN
Gwarancja
2 lata
Opinie

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane

Koszt wysyłki
Sposoby dostawy Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty 0,00 zł

OPIS

Kajak Nelo, marki Surfski, jest jednym z najnowszych modeli tej legendarnej, portugalskiej, firmy. Łączy on w sobie wszystkie zalety modeli klasy Surfski, czyli szybkość, idealne prowadzenie na dużych falach, oraz bezpieczeństwo, wraz z wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia polietylenu.

Jako kajak pół-sportowy, idealnie nadaje się on do treningów i nauki pływania wyczynowego. Jako kajak typu „Sit on Top” jest on o wiele bezpieczniejszy dla początkujących, niż tradycyjny kajak z kokpitem. Mimo bycia przyjaznym dla amatorów, jego właściwości nautyczne zadowolą nawet weteranów kajakarstwa. Może on im służyć do „surfowania” po falach na morzu, spływów po górskich rzekach, czy rozwijania zawrotnych prędkości na spokojnej wodzie.

Mimo wielu zalet jakie prezentuje kajak Nelo, cena wciąż pozostaje konkurencyjna, pośród innych sportowych modeli. Jest on niezaprzeczalnie świetnym wyborem dla każdego miłośnika zawrotnych szybkości i zastrzyków adrenaliny, jakie niosą ze sobą wyczynowe spływy.