Kajaki Sportowe

Kajak Sea Bandit (OC1) Aquarius

8 700,00 zł
Ilość
Dostępne na zamówienie - 30-40 dni roboczych

  • Pełne zadowolenie z zakupów
  • Zwrot produktów przez 14 dni
  • Tylko sprawdzone produkty
Opis
Aquarius Sea Bandit Sea Bandit to rasowa łódź zwana Outrigger Canoe (OC). Ten typ kajaka odróżnia się od innych jednostek przede wszystkim... więcej
Szczegóły produktu
Kod EAN
5904083363241
Gwarancja
2 lata
Opinie

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane

Koszt wysyłki
Sposoby dostawy Czas dostawy Cena
Odbiór osobisty Odbiór osobisty w sklepie (Żukowo) 0,00 zł

OPIS

Aquarius Sea Bandit

Sea Bandit to rasowa łódź zwana Outrigger Canoe (OC). Ten typ kajaka odróżnia się od innych jednostek przede wszystkim pływakiem na wysięgniku (z ang. Outrigger), który stabilizuje łódkę. Ten rodzaj łodzi pochodzi z Polienzji (Hawaje, Tahiti, Samoa). Sea Bandit jest napędzany, tak jak w przypadku kanadyjek, za pomocą specjalnego pagaja. Na Hawajach to jeden ze sportów narodowych, który uprawiają praktycznie wszyscy i startują w zawodach. To właśnie dzięki niezwykle widowiskowym zawodom (Outrigger Canoe Race) ten rodzaj aktywności wodnej staje się coraz bardziej popularny i wchodzi na stałe do Europy. Pojawiają się kolejne kluby, które zrzeszają entuzjastów OC. Łodzie najczęściej występują w wersjach jedno- do sześcioosobowych, jednak pojawiają się także łodzie kilkunastoosobowe. Aquarius jest jedynym polskim producentem Outrigger Canoe a jednym z niewielu w Europie.

Sea Bandit jest przeznaczony na wody morskie. Pływak stabilizuje całą konstrukcję dzięki czemu surfowanie jest łatwiejsze niż w przypadku np. Surfski a sama łódź ma tylko 37 cm szerokości. Co pozwala na naprawdę szybką jazdę. Konstrukcja Sea Bandit jest produkowana w identycznej technologii jak kajaki sportowe epoxy vacuum. Sea Bandit przedstawiony na zdjęciu został wyprodukowany w pełnej wersji węglowej. Canoe w wersji standardowej posiada piankowe profilowane siedzenie i pełen zestaw sterowy. Kanu jak i pływak posiadają odpowietrzniki.

Pływak wraz z drążkami jest w pełni demontowany.

Specyfikacja:

Długość: 640 cm
Szerokość: 37 cm
Waga: 22 kg
Materiał: Club