BojkiW każdej wyprawie, nawet tej najbardziej wymagającej, bezpieczeństwo powinno być najważniejsze. My doskonale o tym wiemy, dlatego przykładamy dużą wagę do stworzenia optymalnej oferty, w której nie może zabraknąć miejsca na asekuracyjne bojki ratownicze. Wszystkie bojki do pływania zostały wykonane z materiałów gwarantujących odpowiednią wyporność, co poświadczają certyfikaty.

Nasza oferta bojek ratowniczych

W naszej ofercie posiadamy także pływaki ratunkowe, dmuchane bojki asekuracyjne do pływania w korzystnej cenie. Każda bojka do pływania to nie tylko gadżet przywołujący na myśl sceny ze "Słonecznego patrolu", ale przedmiot realnie ratujący życie w przypadku zagrożenia.

Bojka ratownicza doskonale spełni swoją funkcję wszędzie tam, gdzie jest zagrożenie utonięcia, także podczas wypraw kajakowych często w niebezpieczne rejony z rwącą wodą. Dla oszczędności miejsca oprócz typowych bojek do pływania proponujemy boje ratunkowe dmuchane, które w opinii wieku kajakarzy są bardzo funkcjonalne, a jednocześnie posiadają korzystną cenę.

Mogą być najróżniejsze pomysły na wyprawy, ale opinia o bezpieczeństwie jest jedna - boje ratunkowe do pływania to podstawowy element wyposażenia każdego kajakarza.