Kurtki KajakoweNa kajak przyda się nie tylko odpowiedni sprzęt, ale także ubiór. Dzięki nieprzemakalnej i termoaktywnej kurtce na kajak będziemy się skupiać tylko na swojej pasji, nie będziemy odczuwali dyskomfortu.

Kurtka kajakowa zwykle jest mieszanką kilku materiałów, które razem mają sprawić, że ciało będzie zabezpieczone przed utratą ciepła, ale skóra będzie oddychała.

W kurtce termoaktywnej ważne jest nie tylko utrzymanie ciepła, ale także wodoszczelność kurtki na kajak. Kurtka neoprenowa chroni szczególnie narażone na wychłodzenie części ciała. Kurtka z pianki cieszy się coraz większą popularnością dzięki swoim wielu funkcjom – ochronie przed zimnem, wodoszczelnością i rozciągliwością.

Zadaniem kurtki regatowej jest pozwalać swobodnie uprawiać sport i uzyskiwać dobre wyniki. Kurtka zeglarska posiada regulację, jest odporna na wodę i zapewnia pełną swobodę ruchów.

Kurtka kajak – jaką wybrać

Kurtka pianka, kurtka sucha, a może sztormiak? Wszystko zależy od rodzaju sportu, jaki uprawiamy. Na szczęście w naszym sklepie nie brakuje wielu rodzajów kurtek kajakowych, w tym kurtek neoprenowych. Mamy w ofercie kurtki z neoprenu znanych marek – należy do nich kurtka Feel Free.

Posiadamy też kurtki neoprenowe, kurtki kajakowe dla młodszych kajakarzy. Kurtka kanadyjka idealnie nada się na górskie spływy. Kurtka kajakowa zwykle kosztuje więcej od zwykłej kurtki sportowej, jednak jej cena uzależniona jest od wykorzystanych materiałów.

ARTYKUŁY POWIĄZANE TEMATYCZNIE

Zimowe kajakowanie - jak się do tego zabrać?

Zimowe kajakowanie - jak się do tego zabrać?

Czyli nasza lista niezbędników Wśród wielu ludzi krąży przekonanie, że aktywność powiązana ze...

czytaj więcej