OdzieżOdzież kajakarska różni się od odzieży, która sprawdzi się w innych dyscyplinach sportowych. Tutaj stawia się przede wszystkim na utrzymanie ciepła – odzież na kajak to odzież termiczna, odzież termoaktywna, pozwalająca nam w pełni cieszyć się wodą w każdą pogodę.

Kolejnym ważnym punktem jest to, aby była to odzież wodoszczelna – kiedy mamy kontakt z wodą praktycznie cały czas, to szczególnie ważne dla nas jest, aby jak najmniej wody przedostało się pod nasz kostium. W przypadku ubrania nieprzemakalnego, ubrania wodoszczelnego nie jest nam straszna ani ulewa, ani kąpiel w rzecze, jeziorze czy morzu. Sprawdzoną odzieżą regatową jest odzież z pianki – termiczna, wodoszczelna, pozwalająca na swobodne poruszanie się.

Odzież żeglarska regatowa to idealny strój dla profesjonalistów, który pozwala im szybko i bez uczucia dyskomfortu poruszać się po wodzie.

Ubrania termoaktywne zatrzymują ciepło, chronią najbardziej narażone części ciała. Odzież kajakowa termoaktywna jest idealna dla morsów – w naszym sklepie znaleźć można cały zestaw do morsowania.

Ubiór na kajaki – wybór

Wybór ubrań na kajaki w naszym sklepie jest ogromny – od rękawic po koszulki czy całe kombinezony.

Odzież żeglarska sklep to hasło, dzięki któremu można na nas trafić i znaleźć stroj na kajaki dla siebie. Proponujemy między innymi firmę Peak UK – ubrania praktyczne i wytrzymałe. Chcemy pokazać, że ubranie na kajak może mieć wiele form. Strój na kajaki nie musi być nudny.

ARTYKUŁY POWIĄZANE TEMATYCZNIE

Zimowe kajakowanie - jak się do tego zabrać?

Zimowe kajakowanie - jak się do tego zabrać?

Czyli nasza lista niezbędników Wśród wielu ludzi krąży przekonanie, że aktywność powiązana ze...

czytaj więcej