Zamówienia w sklepie gokajak.com

Zamówienia na sprzęt kajakowy można składać bezpośrednio przez stronę, telefonicznie, pod numerami dostępnymi w zakładce Kontakt lub mailowo pod adresem [email protected].

Zamówienie składane poprzez wiadomość e-mail powinno zawierać dokładne wskazanie zamawianego towaru oraz jego ilość. W odpowiedzi zwrotnej sklep gokajak.com potwierdza dostępność towaru oraz przesyła informację o łącznej cenie, wraz z instruktarzem dokonania zapłaty.

Po telefonicznym złożeniu zamówienia sklep gokajak.com przesyła na podany przez Kupującego adres e-mail wszystkie istotne warunki złożonego zamówienia wraz z instruktarzem dokonania zapłaty. Zamówienie będzie skuteczne dopiero po potwierdzeniu przez Kupującego, że wyraża zgodę na warunki umowy sprzedaży.

Złożenie zamówienia poprzez stronę internetową sklepu jest potwierdzane przez sklep za pomocą wiadomości e-mail z informacją o dostępności towaru i jego zgodności.

Ze względu na mnogość opcji, transport i złożoność zamówienia kajaka zalecamy zamówienia mailowo lub telefonicznie. Łatwiej jest ustalić wyposażenie opcjonalne, wersję materiałową czy kolor.

Dokładamy wszelkich starań aby informacje o dostępności towaru były aktualne tj. zgodne ze stanem magazynowym. Jakkolwiek zastrzegamy, że ze względu na różnorodny charakter prowadzonej dystrybucji, może wyjątkowo zaistnieć sytuacja, że dostępność widocznych stanów na stronie sklepu internetowego gokajak.com nie jest zbieżna ze stanem faktycznym. W takim przypadku zamawiający otrzyma o tym wiadomość i będzie mógł zrezygnować z zamówienia lub je zmodyfikować zmieniając towar lub czas wysłania danego towaru.

Kolory widoczne na zdjęciach produktu mogą odbiegać od rzeczywistych kolorów produktu. Dlatego też w razie wątpliwości związanych z kolorystyką należy zadać pytanie mailem obsłudze sklepu. Na różnicę między kolorem widocznym na zdjęciu a rzeczywistym wpływa zazwyczaj indywidualne parametry i ustawienia monitora komputera osoby przeglądającej