GoKajak.com https://gokajak.com/img/my-shop-logo-1612910485.jpg

Czas i sposób dostawy oraz cennik dostawy:

Dostępny i potwierdzony towar wysyłamy w terminie do 3 dni roboczych (poniedziałek – piątek) od potwierdzenia otrzymania zamówienia (w przypadku wyboru formy płatności za pobraniem gotówką przy odbiorze) lub zaksięgowania wpłaty środków na rachunku bankowym sklepu. W wyjątkowych sytuacjach może to potrwać dłużej - maksymalnie do 6 dni roboczych. Biuro Obsługi Klienta jest otwarte do poniedziałku do piątku w godzinach 9 do 17. Ze względu na jakość i bezpieczeństwo przesyłki wysyłamy tylko i wyłącznie kurierami – GLS, DPD i InPost, a duże gabaryty firmą Erontrans. Dbamy o Naszych klientów i komfort zamówień dlatego też ze względu na niezadowalającą jakość świadczonych usług nie wysyłamy paczek Pocztą Polską.

Szacowany czas dostawy przez kuriera wynosi maksymalnie do 6 dni na terenie Polski. Termin dostawy realizowanej bezpośrednio przez sklep gokajak.com podlega indywidualnym ustaleniom z Kupującym.

Koszt dostawy ponosi Kupujący. Koszty dostawy zostaną Kupującemu wskazane na etapie składania zamówienia, przed przystąpieniem do dokonania zapłaty, a w wyjątkowych sytuacjach (np. przy zamówieniu dużej ilości towaru, który będzie dostarczany bezpośrednio przez sklep lub w kilku paczkach) koszt przesyłki zostanie Kupującemu wskazany w wiadomości e-mail wysłanej przez sklep gokajak.com przed przystąpieniem do dostawy.

Poniższe warunki dostawy obowiązują przy dostawie na terenie Polski. W razie chęci złożenia zamówienia z dostawą poza terytorium Polski, prosimy o uprzedni kontakt z obsługą sklepu pod numerem telefonu +48 604 60 90 80 lub za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej na adres [email protected].
Odbiór osobisty

Kupujący może osobiście odebrać każdy towar w siedzibie sklepu. Odbiór osobisty możliwy jest po mailowym potwierdzeniu przez sklep gokajak.com gotowości do wydania towaru. Odbiór w godzinach:
9:00 - 16:00
poniedziałek - piątek (tylko dni robocze)

Poniżej lokalizacja naszego punktu sprzedaży:
https://goo.gl/maps/SPfxVkT94Cmor4sp9

Aquarius Sklep GoKajak
ul. Armii Krajowej 1
83-330 Żukowo
telefon. 512 951 722

Odbiór osobisty towarów w Sklepie GoKajak jest zawsze bezpłatny i nie wiąże się z dodatkowymi opłatami.

Przygotowane dla Państwa zamówienie jest przechowywanie nie dłużej niż 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia skompletowania przez nas zamówienia. W przypadku nieodebrania produktów w określonym terminie, zamówienie zostanie anulowane, jeżeli nie zostało wcześniej opłacone.
Dostawa za pośrednictwem firmy kurierskiej

Ze względu na różne rozmiary wysyłamy towar w paczkach:

Standardowych– kurier GLS (11,99/22 zł) – każdy towar, poza kajakami oraz wiosłami.


Paczkę standardową wysyłamy kurierem GLS. Koszt standardowej paczki, których wymiary (obwód + wysokość, przy czym najdłuższy bok nie może przekraczać 200 cm) nie przekraczają 300 cm i wagi 30kg, to 11,99 zł przy płatności przelewem na konto i 22 zł przy płatności za pobraniem gotówką.

Dlatego też warto zamawiać więcej (np. razem z przyjaciółmi) gdyż koszt przykładowej paczki zawierającej:

  • 1 etui wodoszczelne lub
  • 5 kamizelek asekuracyjnych, 10 worków wodoszczelnych lub
  • nawet do 15 kamizelek asekuracyjnych lub
  • 2 pary wioseł składanych, 2 kamizelki asekuracyjne, kurtkę kajakową

to cały czas ciągle 11,99zł / 22zł za paczkę - wysłana po zapłacie na konto kurierem GLS lub 22 zł przy płatności za pobraniem.

Wysyłki możliwe są również do Paczkomatów InPost wg wymiarów podanych przez przewoźnika. Obsługujemy gabaryty A, B, C. Wysyłka wynosi 10,99zł ( 1 paczka). Ze względu na określone wymiary skrytek nie ma możliwości przesyłki większych gabarytów nić 41x38x64cm.
Niestandardowych (Wiosło do max 220 cm)– kurier Erontrans (99,99 zł):

Paczki niestandardowe to paczki zawierające wiosła (całe) – wysyłamy przewoźnikiem Erontrans. Koszt paczki to 99 zł przy wyborze płatności przelewem. W takiej paczce zmieści się od 1 do 30 wioseł całych (długość wioseł do 220cm). Do takiej paczki można dodać np. jedną kamizelkę asekuracyjną lub worek wodoszczelny. Po dokładną specyfikację paczki niestandardowej wyślij nam zapytanie lub zadzwoń. 
Transport kajaków:

Przewoźnik– ze względu na wyjątkowe gabaryty wysyłka jednego kajaka odbywa się przez przewoźnika Erontrans. Koszt wysyłki jednego kajaka to około 300-400 zł w zależności od modelu. Przy mniejszych kajakach cena ulega zmniejszeniu do 190zł (wybrane modele marki Pelican). Zastrzegamy, że ceny mogą ulec zmianie. Nie ma możliwości wysyłki kajaka za pobraniem. Korzystamy z zaufanego i sprawdzonego przewoźnika, dzięki czemu mamy pewność że kajak zostanie dostarczony sprawnie i bezpiecznie.
Transport bezpośredni (łączony) przez GoKajak.com

W czasie trwania sezonu kajakowego tj. od marca/kwietnia do końca sierpnia istnieje możliwość wysyłki kajaka Naszym transportem. W sezonie mamy częste transporty kajaków w różnie rejony Polski. Jednak ze względu na charakter nie jesteśmy w stanie ustalić stałego czasu dostawy, dlatego warto do Nas zadzwonić i spytać o najbliższy transport łączony. Taki transport w porównaniu z transportem kajaka przewoźnikiem jest tańszy ale mniej dogodny, gdyż może wiązać się z koniecznością dłuższego oczekiwania na dostawę. Ceny transportu łączonego wahają się pomiędzy 100 zł do 300 zł (za jeden kajak). Informację o najbliższym transporcie łączonym można uzyskać pod numerem: 604 60 90 80.