GoKajak.com https://gokajak.com/img/my-shop-logo-1612910485.jpg

 Sklep kajakowy GoKajak   

   

sklep%20kajakowy%20gokajak%20%282%29.jpg

 

Sklep kajakowy online - GoKajak powstał z myślą o klientach indywidualnych, na bazie istniejącego sklepu kajakowego w siedzibie firmy Aquarius produkującej kajaki, kamizelki asekuracyjne i ratunkowe. Firma jest także czołowym dystrybutorem sprzętu kajakowego (www.aquariusport.com). Sklep kajakowy GoKajak ma ułatwić zakupy wszystkim prywatnym klientom. W ofercie sklepu kajakowego GoKajak znajduje się praktycznie cały potrzebny osprzęt do uprawiania wszystkich form kajakarstwa takich jak kajakarstwo morskie, rzeczne, górskie czy sportowe. Staramy się by także inni miłośnicy sportów wodnych takich jak windsurfing czy żeglarstwo także znaleźli coś dla siebie.

Co Nas odróżnia?


Doświadczenie 
- Sklep kajakowy nie powstał "wczoraj". Sklep online powstał na bazie istniejącego od lat sklepu stacjonarnego w biurze firmy Aquarius.

  700 pozytywnych komentarzy

>>Zobacz ponad 7,5 tysięca POZYTYWNYCH komentarzy z transakcji z Nami na Allegro<<   

Firma działa od 1983 roku i jest jedną z liderów swojej branży. Swoje kajaki i kamizelki eksportuje głównie na rynki Europy zachodniej i północnej. Pracownicy firmy posiadają rozległe doświadczenie zdobyte wieloletnimi relacjami z partnerami z Polski, jak i całej Europy. 


Szeroki asortyment
 - W sklepie oferujemy szeroki asortyment. Posiadamy kajaki do uprawiania wszystkich form kajakarstwa. 

  

W ofercie znajdują się kajaki, które można podzielić ze względu na:

materiał z którego zostały wykonane:

przeznaczenie:

 
Posiadamy pełną ofertę wioseł Egalis i kamizelek asekuracyjnych Aquarius.
Dzięki temu jesteśmy w stanie dopasować kajak, wiosło czy kamizelkę asekuracyjną dokładnie do oczekiwań.  
 
Pewność - Jesteśmy firmą stacjonarną. Po pierwsze nie istniejemy tylko w przestrzeni wirtualnej. Nasza firma znajdowała się przez ponad 20 lat w Gdańsku na ul. Matemblewskiej, przez co dalej jesteśmy kojarzeni jako firma z Gdańska. Od niecałych 6 lat firma mieści się w Żukowie, jest to ok. 15 km od lotniska Gdańsk Rębiechowo. Istniejemy od ponad 25 lat i zamierzamy co najmniej kolejne tyle. Kupujący nie ma obaw, że przestaniemy istnieć a gdy będzie potrzebował doradztwa w użytkowaniu lub np. gwarancji My będziemy do dyspozycji. Po drugie jako firma posiadamy rozległy magazyn, dzięki czemu najpopularniejszy sprzęt kajakowy zawsze mamy dostępny, nawet w ilości hurtowej. Firma posiada zakład produkcyjny, dzięki czemu w przypadku np. modyfikacji jesteśmy wykonać nietypowe zamówienie.
   
 
 


W Naszym sklepie kajakowym znajdują się produkty firm:
 
Aquarius - polski producent kajaków turystycznych, kamizelek asekuracyjnych i ratunkowych, akcesoriów kajakowych i sprzętu ratunkowego. Aquarius istnieje od 1983. Był pierwszą polską firmą produkującą deski windsurfingowe. 
 
Produkty firmy Aquarius w sklepie: kajaki morskie, kajaki turystyczne, kamizelki asekuracyjne, kajaki polietylenowe (w tym bardzo popularne Aquarius Traper i Aquarius Trek) kamizelki ratunkowe, worki i etui wodoszczelne, akcesoria kajakowe.


FEEL FREE KAYAKS - topowy producent kajaków wyspecjalizowany w kajakach wędkarskich, z biurem projektowym w Nowej Zelandii. Najbardziej znana seria kajaków to LURE, które są najlepiej sprzedającymi się kajakami wędkarskimi w USA. Dodatkowo FeelFree posiada innowacyjną serię kajaków sit on top, która jako jedyna na świecie posiada kółka transportowe. 

Produkty firmy Feel Free w sklepie: kajaki sit on top.

 
Dag Kayaks  - francuski producent kajaków polietylenowych. Istnieje od 1975 roku.
Produkty firmy Dag Kayak w sklepie: kajaki polietylenowe - kajaki turystyczne (w tym niezwykle popularny Aquarius Pro Tour - wspólny projekt Aquarius i Dag Kayaks ), kajaki sit on top.
 
Egalis - francuski producent wioseł.
Produkty firmy Egalis w sklepie: wiosła kajakowe - turystyczne, morskie, wózki transportowe, kurtki kajakowe, kaski kajakowe.
 
AquaDesign - francuski  producent odzieży kajakowej akcesoriów kajakowych. Istnieje od 1987 roku.
Produkty firmy AquaDesign w sklepie: kurtki kajakowe, pianki neoprenowe, buty kajakowe, fartuchy kajakowe.
 
Peak UK - angielski producent odzieży kajakowej i akcesoriów kajakowych.
Produkty firmy Peak UK w sklepie: kurtki i spodnie kajakowe, rękawice i muffle kajakowe.
 
OVERBOARD - angielski producent worków, toreb i plecaków wodoszczelnych. Najwyższa jakość wykonania i najlepszy design.
Produkty firmy OverBoard w sklepie: etui wodoszczelne, plecaki wodoszczelne, torby wodoszczelne, worki wodoszczelne.
 
Inny producent - grupa produktów, które pojawiają się w sklepie kajakowym GoKajak okazjonalnie. Opis producenta zazwyczaj znajduje się w opisie produktu. Są to zazwyczaj produkty pojedynczych producentów przez co nie mają osobnej nazwy producenta, w odróżnienia od marek powyżej.