Kapoki dla PsówKajaki to świetna zabawa nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci, a nawet dla mniejszych przyjaciół człowieka – kotów i psów. Podczas takich wypraw nie można zapominać o bezpieczeństwie, a więc posiadanie dodatkowej kamizelki asekuracyjnej dla czworonoga jest niezbędne.

Dzięki kamizelce ratunkowej pies lub kot mogą pływać w wodzie i nie musimy się martwić, że utoną. Kamizelka do pływania dla psa nie krępuje ruchów zwierzęcia, jest do niego przystosowana.

Kamizelka ratunkowa dla psa sprawdzi się w ratownictwie – ułatwi pracę psów-ratowników wodnych. Warto jednak, by każdy właściciel czworonoga zaopatrzył się we własną kamizelkę asekuracyjną dla psa, jeśli często spędza z nim czas nad wodą. Pies, kiedy wypadnie z kajaku na znacznej głębokości, może mieć problem z dopłynięciem do brzegu, dlatego kamizelka asekuracyjna jest bardzo przydatna.

Rodzaje kapoków dla psów

W naszym sklepie znajdziesz kamizelki dla psa do pływania, które pozwolą mu swobodnie unosić się na wodzie. Kapok dla psa nie plącze jego sierści, ma części odblaskowe, które pozwolą psa zobaczyć w ciemności i rączkę na plecach, która pozwala na podniesienie psa. Pianka w kapokach dla psa pozwala nie tylko unosić się na wodzie, ale także chroni przed wyziębieniem. Dodatkowo kapoki dla psa i kapok dla kota posiadają pierścienie na smycz, zapięcia czy pasy brzuszne.

W naszym sklepie znajdziesz kapok dla psa – i dla dużych psów, i dla tych mniejszych czworonogów, np. kapok dla yorka.