Torebki WodoszczelneTorby wodoszczelne – czy są skuteczne

Wybierając się na spływ kajakowy, chcemy odpocząć, zająć się ulubionym sportem, niekoniecznie martwić się o nasze rzeczy. Dlatego sięgając po opakowania wodoszczelne - torebki wodoszczelne, chcemy na sto procent wiedzieć, że są to torebki hermetyczne, wodoodporne.

Torebka wodoodporna nie zawiedzie nas podczas deszczu, ale także nie zawiedzie nas, gdy nasza łódź się przewróci. Torebka wodoszczelna chroni niewielkie rzeczy – takie jak dokumenty, telefon czy tablet przed zalaniem. W woreczek wodoszczelny spakować możemy cenne dla nas drobiazgi, które chcemy zabezpieczyć przed wodą.

Jak sprawdzić, czy torebka jest hermetyczna

Torebki hermetyczne wodoszczelne wyposażone są w pochłaniacz wilgoci, karabińczyk, pasy, kilka suwaków. Warto w nie zainwestować – powstały torebki wodoszczelne do telefonów, ale także do czytników książek (kindle) i do tabletów. Dzięki nim możemy zostać na chwilę w wodzie, w naszej łódce czy kajaku i po prostu poczytać.

Woreczek wodoszczelny lub wodoodporną torebkę najlepiej jest włożyć do większej torby lub plecaka wodoszczelnego, idealnego na taką wyprawę.

Jak widać opakowania wodoszczelne to nie tylko torebka wodoszczelna na telefon – mogą mieć one różne rozmiary, być zbudowane z różnych materiałów, a co za tym idzie pełnić różne funkcje.