Etui Wodoszczelne na DokumentyGłówną bolączką każdego kajakarza i miłośnika sportów wodnych jest wszechobecna wilgoć. Często mimo usilnych starań ciężko uchronić rzeczy przed zamoczeniem. Wszystkim naszym klientom polecamy niezawodne wodoszczelne etui na dokumenty.

Właściwości wodoodporne zapewnia przede wszystkim doskonałej jakości materiał użyty do produkcji etui. Posiadamy niezwykle funkcjonalne i uniwersalne woreczki wodoszczelne oraz większe etui z paskiem biodrowym, umożliwiającym najlepszą ochronę ważnych dokumentów. To komfort pływania i bezpieczeństwo w jednym!

Posiadamy pudełka, pokrowce, etui, torebki i woreczki wodoodporne na dokumenty idealne na długą czy krótszą wyprawę kajakiem! Nasze etui chętnie wybierają nurkowie czy inni miłośnicy wspaniałych sportów wodnych. Stawiamy na niezawodność w każdych warunkach, dlatego nie musisz martwić się o swoje dokumenty nawet gdy wpadną do wody, lub do kajaka dostanie się woda czy podczas deszczowej pogody. Serdecznie zapraszamy na zakupy!