Kamizelki Dziecięce i MłodzieżoweKażdy kajakarz podczas spływu powinien mieć przy sobie kamizelkę asekuracyjną. Szczególnie ważne jest to w przypadku dzieci, które często nie potrafią jeszcze pływać.

Kamizelka asekuracyjna dla dzieci powinna je zachęcać do noszenia – dlatego wielu producentów tworzy kamizelki estetyczne, kolorowe, wzorzyste. Ładna kamizelka asekuracyjna dziecięca może nakłonić dzieci do pływania.

Kamizelka do wody dla dzieci – jak wybrać

Kamizelki pływackie dla dzieci wybieramy rzecz jasna według rozmiaru. Zwracamy też uwagę na wyposażenie – kieszonki, paski, zabudowanie samej kamizelki asekuracyjnej.

Kamizelki ratunkowe dla dzieci z pewnością zwrócą uwagę innych osób na wodzie – ich kolory są intensywne. Kamizelki ratunkowe dziecięce trzymają się ciała dziecka, ale nie krępują jego ruchów, pozwalają się cieszyć spływem. Kapok dzieciecy jest niewielki, nie zajmuje dużo miejsca w kajaku. Dodatkowo kamizelki ratunkowe do pływania dla dzieci nie nasiąkają mocno wodą.

Kapoki do pływania dla dzieci – nasza oferta

W naszym sklepie posiadamy kapoki do pływania dla dzieci bez względu na wiek – także kapoki dla małych dzieci. Do kapoków dziecięcych zaliczamy też kapoki dla bardzo małych dzieci – kapok dla niemowlaka czy też kapok dla rocznego dziecka. Kapok dla dziecka to niska cena i brak stresu o bezpieczeństwo najmłodszych. Dodatkowo znaleźć u nas można kapoki młodzieżowe – kamizelki ratunkowe młodzieżowe są mniej wzorzyste, niewiele różnią się od kamizelek pływackich dla dorosłych. Kapoki ratunkowe dla dzieci i młodzieży to niezbędny element każdego spływu.