Kamizelki RatunkoweKamizelka ratunkowa inaczej zwana kapokiem, jest przeznaczona do uratowania życia osoby(także nieprzytomnej) znajdującej się w wodzie. Kapoki ratownicze uszyte są w taki sposób, by pozwolić szybko wyciągnąć osobę na ląd. Kamizelka ratunkowa, może być przystosowana do ratowania dzieci i dorosłych. Każda kamizelka ratunkowa jest wyposażona w piankę wypornościową, dzięki której osoba zagrożona utrzymuje się na wodzie do momentu otrzymania pomocy.

Dodatkowym wyposażeniem kapoka, kamizelki ratunkowej są odblaski, które czynią osobę w wodzie jeszcze bardziej widoczną, a także gwizdek, który pozwoli wezwać pomoc.

Kapok ratunkowy to podstawa w ratownictwie wodnym.

Tanie kamizelki ratunkowe – gdzie znaleźć

W naszym sklepie znaleźć można tanie kamizelki ratunkowe, które mimo niskiej ceny będą wytrzymałe i solidne. Kamizelka ratunkowa cena czy kapok ratunkowy cena to hasła, dzięki którym porównać można ceny różnych modeli i wybrać idealną kamizelkę ratunkową.

Proponujemy tanie kapoki, kamizelki ratunkowe, sprzęt ratunkowy, w tym Aquarius kamizelki ratunkowe. Kapoki ratownicze znaleźć można w naszym sklepie w wersji kamizelek ratunkowych (kapoków) dla dzieci i dorosłych.