Etui WodoszczelneZ pewnością każdy kajakarz zgodzi się, że jednym z największych problemów podczas wypraw jest uchronienie rzeczy przed dostaniem sie wody. Niestety nawet chwila nieuwagi może skończyć się zalanym sprzętem. To dlatego postanowiliśmy zgromadzić dla Was w jednej ofercie pełny zestaw wodooodpornych pokrowców, etui i futerałów, dla najlepszej ochrony!

Każde etui wodoszczelne wykonane jest z wysokiej jakości wodoodpornych materiałów, dlatego nie tylko doskonale chroni przed wodą, ale także jest wytrzymałe. Pokrowiec wodoszczelny zabezpieczy sprzęt elektroniczny, dokumenty, leki i inne przedmioty. Posiadamy różnorodne rozmiary pokrowców, w tym na telefon komórkowy, GPS, czytnik e-booków, na tableta czy aparat fotograficzny (lustrzankę). Polecamy także niezawodne wodoszczelne etui na klucze. Każda obudowa wodoszczelna to przyjaciel nie tylko w niepogodę, ale także gdy zdarzy się przewrócenie łodzi czy przypadkowe wyrzucenie z kajaka rzeczy.

Posiadamy także pokrowiec przeciwdeszczowy, gwarantujący pełną nieprzemakalność i umożliwiający kajakowe wycieczki także w deszczową pogodę.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą produktów wodoszczelnych. Wszystkie pokrowce wykonane zostały z myślą o komforcie pływania i bezpieczeństwie mienia. Proponujemy korzystne ceny i najwyższą jakość pokrowców!