Kajaki Sportowe

Filtrowanie

Marka

Cena

  • 1 780,00 zł - 4 684,00 zł

Wersja konstrukcyjna

Kolor

Aktywne filtry 


Kajak sport – to hasło wyszukiwane przez osoby, które interesują kajaki sportowe i kajaki wyczynowe dostępne w sprzedaży. Kajak sportowy już samym wyglądem może różnić się od zwykłego kajaka, przeznaczonego do celów rekreacyjnych. Kajaki sportowe mają ostrzejszy kształt, sportowy kajak jest niezwykle smukły i lekki. Pozwala to sportowcom nabierać znacznych prędkości i łatwo sterować kajakiem.

Kajak sportowy jednoosobowy z łatwością może być przenoszony przez jedną osobę, będzie on też dla niej komfortowy i wygodny w użyciu.

Kajak wyczynowy – jaka cena

Cena kajaka wyczynowego zwykle jest wyższa – płacimy tutaj za dobrej jakości materiały, za odpowiedni kształt i nadzwyczajną wytrzymałość. Kajaki wyczynowe z naszego sklepu pozwolą zmierzyć się z ekstremalnymi warunkami podczas trasy. Kajaki sportowe dostępne w sprzedaży muszą być dokładnie sprawdzone pod względem stabilności i bezpieczeństwa.

Kajaki wyczynowe na sprzedaż, które proponujemy w sklepie, dostępne są na zamówienie – dopasowujemy je do indywidualnych preferencji i rodzaju uprawianego sportu. Pozwalają one zwyciężać w każdych zawodach.