Torby, Worki i PlecakiJak wybrać sakwę wodoszczelną

Cały swój dobytek możemy zostawić na lądzie, jednak wybierając się na kajak każdy wolałby mieć niezbędne przedmioty przy sobie – aby w każdej chwili móc zrobić zdjęcie, zadzwonić do kogoś lub coś przekąsić. Dlatego idealnie sprawdzą się sakwy wodoszczelne, a także worki żeglarskie, plecaki wodoszczelnie. Każdy ma nieco inną wielkość, a więc w związku z tym nieco inną funkcję.

Worki żeglarskie wodoszczelne mogą mieć 20 litrów i nadają się wtedy na krótkie spływy. Są też worki mini – 3 litrowe, idealne na przechowanie kilku niezbędnych rzeczy. Worki plecaki wodoszczelnie nie zajmują wiele miejsca w kajaku i nie są ciężkie.

Na dłuższe spływy i przy większej ilości rzeczy polecamy worek żeglarski plecak wodoszczelny powyżej 30 litrów. Jest praktyczny, dzięki niemu nie musimy się zastanawiać, co trzeba zostawić na lądzie, pozwala nam na spędzenie kilku dni na wodzie.

W ofercie naszego sklepu jest też 90 litrowa torba, idealna na dłuższe wyjazdy.

Wszystkie torby, worki i plecaki posiadają uchwyty, dzięki którym łatwo je przetransportujemy.

Sakwy wodoodporne – cena

Sakwy wodoodporne, plecaki i worki dostępne w naszym sklepie kosztują niewiele, a są solidne i nie przepuszczają wody. Cena zależy w znacznej mierze od wielkości sakwy wodoszczelnej.