Noże i ScyzorykiScyzoryk przyda się wszędzie – nie tylko podczas uprawiania sportów wodnych warto mieć go przy sobie. Mały i lekki scyzoryk turystyczny można bez problemu włożyć do torebki i zawsze mieć na wyciągnięcie ręki.

Multi scyzoryk spełnia wiele funkcji – pozwala na cięcie gałęzi, przecinanie lin, otwieranie puszek. Scyzoryk survivalowy pomoże przy organizacji ogniska czy przygotowywaniu pożywienia. Scyzoryk wielofunkcyjny może także pełnić funkcję kombinerek i pozwalać nam na dokonywanie drobnych napraw w terenie. Jeżeli zdarzy się jakiś problem ze sprzętem turystycznym – scyzoryk z kombinerkami będzie bardzo przydatny.

Scyzoryk z nożyczkami jest naszą pomocą podczas każdej wyprawy – dzięki nożyczkom łatwo przetniemy nie tylko papier. Są one na tyle ostre, by dać radę linom.

Scyzoryki – dlaczego z naszego sklepu

Każdy turysta, szczególnie ten, który lubi zapuszczać się do lasu i chodzić po górach, a nie leżeć na plaży, powinien zaopatrzyć się w scyzoryk turystyczny. Scyzoryki turystyczne dostaniemy w wielu miejscach, ale jeżeli zależy nam na porządnym, wielofunkcyjnym scyzoryku, to lepiej wybierać sprawdzone firmy – takie jak kajakarska firma Aquarius, dostępna w naszym sklepie.