Pagaje

Filtrowanie

Cena

  • 88,00 zł - 601,00 zł

Długość wioseł/pagaj

Aktywne filtry 


Kajaki – jak szukać odpowiedniego wiosła

Dzięki wiosłom zamieniamy ludzką energię w siłę, która porusza naszym kajakiem i pcha go do przodu. Wyróżniamy kilka rodzajów wioseł, w zależności od jego budowy (typowe wiosło składa się z jednego lub dwóch piór, rękojeści i trzonu), a także zastosowania – wiosło pychowe służy do odpychania od dna oraz wody.

Pagaj – charakterystyka

Pagaj jest krótszy, wiosłujemy nim z ręki, trzyma się go wygodnie dzięki jego specjalistycznej budowie. Charakteryzuje go także to, że posiada jedno pióro. Sprawdza się wspaniale w tak zwanych kanadyjkach. Warto mieć przy sobie zapasowe pagaje na wszelki wypadek – na przykład przy awariach łódki, motorówki. Pagaje proponowane w naszym sklepie są niezwykle wytrzymałe i bezawaryjne.

Jeżeli zależy nam na wiośle zakończonym z jednej i drugiej strony – wtedy możemy pagaje połączyć i stworzyć standardowe wiosło.

Wiosło pagaj dostępne jest w kilku wersjach – drewniane, metalowe, plastikowe. Sami możemy dobrać odpowiedni do naszych potrzeb pagaj.

Wiosło sup, wiosło pychowe, idealne dla kajakarzy pagaje dostępne w naszym sklepie pozwalają pewnie czuć się na wodzie, komfortowo i w pełni oddawać się swojej wodnej pasji. Warto posiadać każdy rodzaj wiosła.