Buty i SkarpetyZ przyjemnością przedstawiamy naszym klientom profesjonalne buty przeznaczone do uprawiania różnego typu sportów wodnych. To element niezbędnego wyposażenia każdego kajakarza, nurka czy morsa. Sprawdź co proponujemy!

Budowa butów do sportów wodnych

Dzięki specjalnej konstrukcji, buty neoprenowe mają właściwości wodoodporne i termoizolacyjne. Pozwalają skórze oddychać, jednocześnie skutecznie chroniąc ją przed długotrwałym działaniem wody czy wilgoci. W opinii osób uprawiających sporty wodne, buty neoprenowe dają ogromny komfort. Tego typu obuwie posiada właściwości antypoślizgowe, dzięki czemu zapewniają stabilność i bezpieczeństwo, także na brzegu rzeki czy jeziora. To doskonałe obuwie na kajaki, do nurkowania i dla morsów.

Właściwości pianki neoprenowej

Pianka neoprenowa, z której produkowane są buty, to lekki i elastyczny materiał, który zapewnia właścicielowi nie tylko komfort noszenia, ale także izolację termiczną. Istnieją różne modele butów z neoprenu, różniące się konstrukcją i długością. W naszej ofercie posiadamy obuwie z pianki neoprenowej dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Szczególnie polecamy skarpety neoprenowe o grubości neoprenu 5 mm.

Skarpety termoizolacyjne

Doskonałym uzupełnieniem stroju do pływania, kajakarstwa czy nurkowania są termoizolacyjne skarpety neoprenowe. Ich właściwości wodoszczelne doskonale chronią stopę. Idealnie sprawdzają się w połączeniu z butami z pianki neoprenowej, jak i ze zwykłym obuwiem. To także niezawodne akcesoria do nurkowania, dla osób dbających o komfort i bezpieczeństwo w każdym calu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wodoodpornych i termoizolacyjnych butów do sportów wodnych wykonanych z neoprenu. To idealne obuwie damskie, męskie i dziecięce na kajaki, dla morsów, do nurkowania oraz uprawiania najróżniejszych sportów wodnych. Polecamy także niezawodne termiczne i wodoszczelne skarpety neoprenowe.

ARTYKUŁY POWIĄZANE TEMATYCZNIE

Zimowe kajakowanie - jak się do tego zabrać?

Zimowe kajakowanie - jak się do tego zabrać?

Czyli nasza lista niezbędników Wśród wielu ludzi krąży przekonanie, że aktywność powiązana ze...

czytaj więcej
CO TO SĄ BUTY NEOPRENOWE?

CO TO SĄ BUTY NEOPRENOWE?

Uprawiając sporty wodne warto odpowiednio się przygotować. W szczególności powinniśmy zadbać o...

czytaj więcej