Spodnie KajakoweJakie wybrać spodnie kajakowe

Spodnie kajakowe znajdziemy w wielu wersjach, długościach, kolorach. Są one idealne nie tylko na kajak, ale także do pływania i nurkowania.

Spodnie na kajak powinny być przede wszystkim wygodne. Mogą nas nieco opinać (leginsy neoprenowe są idealnie dopasowane do naszego ciała), ale nie powinny krępować ruchów. Długość zależy od naszych własnych preferencji – znajdziemy spodnie 3/4 ale także spodnie długie.

Popularne są leginsy neoprenowe – zrobione ze specjalnej pianki. Spodnie takie mają płaskie szwy, na siedzeniu szwów nie posiadają. Ich celem jest zapewnienie wygody i utrzymanie ciepła.

Ciepło utrzymają też spodnie kajakowe polarowe. Chronią one przed wiatrem i wodą. Materiał szybko schnie.

Spodenki neoprenowe do pływania – dlaczego warto

Spodenki neoprenowe do pływania pozwalają nam poczuć się jak ryba w wodzie i nie odczuwać zimna. Dostępne są w różnych rozmiarach i różnych grubościach. Pozwalają nam wygodnie siadać i poruszać się na kajaku i w wodzie.

Wybierając spodenki na kajak, w pierwszej kolejności patrzymy na materiały i na jakość, ale pod uwagę bierzemy też wygląd. Spodnie na kajak dostępne w naszym sklepie są nie tylko praktyczne, ale też stylowe.

ARTYKUŁY POWIĄZANE TEMATYCZNIE

Zimowe kajakowanie - jak się do tego zabrać?

Zimowe kajakowanie - jak się do tego zabrać?

Czyli nasza lista niezbędników Wśród wielu ludzi krąży przekonanie, że aktywność powiązana ze...

czytaj więcej