GoKajak.com https://gokajak.com/img/my-shop-logo-1612910485.jpg

Targi Wiatr i Woda 2017 już w marcu w Warszawie w Centrum MT Polska

Targi Wiatr i Woda 2017 już w marcu w Warszawie w Centrum MT Polska.


Centrum Wystawiennicze przy ul. Marsa 56 C to nowoczesny obiekt znany na targowej mapie Warszawy. Właśnie tam odbędą się w dniach od 16 do 19 marca 2017 roku 29. Targi Sportów Wodnych i Rekreacji WIATR i WODA. 

Miejsce spotkania jest dobrze skomunikowane z centrum miasta - dojazd pociągiem i kolejką SKM (stacja Warszawa-Gocławek), samochodem (1500 miejsc parkingowych) czy komunikacją miejską (11 linii autobusowych).

Sprawia to, że ponad 40 000 przedstawicieli branży, miłośników sportów wodnych i rekreacji z Polski i z zagranicy nie będą mieli żadnych problemów z dotarciem na Targi.


Nowoczesna powierzchnia targowa i infrastruktura konferencyjna obiektu z pewnością pozwoli na  przeprowadzenie jednych z większych Targów Żeglarskich w Europie jak zwykle na wysokim poziomie.

GoKajak w swojej ofercie przedstawi m.in. kamizelki ratunkowe oraz środki asekuracyjne w bogatej kolorystyce oraz pełnej rozmiarówce, jak również ekwipunek do sportów wodnych. Zaprezentowane zostaną wodoszczelne i wodoodporne torby, plecaki, worki oraz etui np. na aparaty lub telefony oraz wiele innych akcesoriów kajakowych.

Będzie można zapoznać się z nowymi produktami >> NOWOŚCI

Informacje o numerze naszego stoiska, cenach wejścia na Targi oraz godzinach otwarcia już wkrótce.

Przypominamy, że istnieje możliwość bezpłatnego odbioru kajaka w Warszawie w czasie trwania Targów.  Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem i odbiorem kajaka na Targach Wiatr i Woda skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo:

Tel. 
+48 604 60 90 80 
e-mail: [email protected]

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska targowego w dniach 16 – 19 marca na Targach Wiatr i Woda w Warszawie. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do dyspozycji. :)