Dodatki do Kajaków

Siedzenie do kajaka DeLuxe FeelFree

259,00 zł
Brutto
Ilość
na zamówienie - 1 dzień

  • Pełne zadowolenie z zakupów
  • Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni
  • Tylko sprawdzone produkty
Opis
Siedzisko do kajaka Deluxe marki FeelFree przeznaczone jest do kajaków typu  sit on top marki FeelFree. Do tych modeli zaliczają się: Nomad,... więcej
Szczegóły produktu
Kod EAN
Gwarancja
2 lata
Opinie

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane

Koszt wysyłki
Sposoby dostawy Czas dostawy Cena
Kurier GLS (przedpłata) Kurier GLS (przedpłata) 1-3 dni robocze 11,99 zł
Kurier GLS (pobranie) Kurier GLS (pobranie) 1-3 dni robocze 22,00 zł
Paczkomaty 24/7 (przedpłata) Paczkomaty 24/7 (przedpłata) 1-3 dni robocze 10,99 zł
Kurier DPD (przedpłata) Kurier DPD (przedpłata) 1-3 dni robocze 11,99 zł
Kurier DPD (pobranie) Kurier DPD (pobranie) 1-3 dni robocze 22,00 zł
Odbiór osobisty - Żukowo, ul. Armii Krajowej 1, 83-330 Odbiór następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności 0,00 zł

OPIS

Siedzisko do kajaka Deluxe marki FeelFree przeznaczone jest do kajaków typu sit on top marki FeelFree. Do tych modeli zaliczają się: Nomad, Gemini, Corona, Tri-yak i inne, o podobnej budowie. Najprościej rzecz ujmując siedzenie to pasuje do tych kajaków w których siedzimy „na wierzchu”, stąd nazwa „sit on top”.

Wykonanie z miękkiej pianki, oraz usztywnienie z zewnętrznej strony zapewni komfort i wypoczynek dla pleców nawet podczas całodniowych spływów. Siedzisko kajakowe ukształtowane jest w specjalny, ergonomiczny sposób, który ma za zadanie w możliwie najskuteczniejszy sposób uprzyjemnić podróż.

Oryginalny design, profesjonalne wykonanie, oraz uniwersalny, czarny kolor siedzenia kajakowego zdecydowanie nie przyniosą wstydu na spływie. Możemy nawet powiedzieć że Siedzisko do kajaka Deluxe marki FeelFree z pewnością wzbudzi zazdrość wśród pozostałych kajakarzy.