Kajaki Morskie

Kajak Aquarius Sea Ghost

9 999,00 zł
Brutto
Dostępne na zamówienie - 30 dni roboczych
  • Pełne zadowolenie z zakupów
  • Możliwość zwrotu w ciągu 14 dni
  • Tylko sprawdzone produkty
Opis
Aquarius Sea Ghost Kajak w standardzie posiada skeg, który może być wymieniony na ster. Każdy kajak posiada wygodne twarde oparcie,... więcej
Szczegóły produktu
Kod EAN
5904083363098
Długość
525 cm
Szerokość
58 cm
Waga
kevlar: 22 kg
Gwarancja
2 lata
Kolor
Paleta RAL
Zalecana waga użytkownika
80-100 kg
Opinie

Napisz swoją opinię

* Pola wymagane

Koszt wysyłki
Sposoby dostawy Czas dostawy Cena
Transport EronTrans 1-3 dni robocze 300,00 zł
Odbiór osobisty - Żukowo, ul. Armii Krajowej 1, 83-330 Odbiór następnego dnia roboczego po zaksięgowaniu płatności 0,00 zł

OPIS

Aquarius Sea Ghost


Kajak w standardzie posiada skeg, który może być wymieniony na ster. Każdy kajak posiada wygodne twarde oparcie, podnóżki regulowane KajakSport, trzy luki bagażowe (w tym jeden dzienny) i olinowanie.

Zobacz kajak w akcji testowej >>Sea Ghost Video. Kajakiem pływał sam projektant po Motławie w Gdańsku.

Kajak jest kompromisem pomiędzy szybkością a stabilnością, złoty środek który osiągnął Johan jest naprawdę imponujący! Kajak ma niski profil pokładu, dno w kształcie szerokiego V, tzw. "hard chine" a także "swede form". To wszystko nadaje kajakowi fajnej szybkości, stabilności na falach i wietrze, ale przede wszystkim uniwersalności. Jest to idealny kajak na morze, jeziora i duże rzeki, a przy tym całkiem pakowany.

Johan Wirsen to jeden z najbardziej znanych projektantów kajaków morskich na świecie, pochodzi ze Szwecji i tam powstaje większość jego projektów. Przez lata pracował dla wielu najbardziej znanych producentów kajaków morskich. Obecnie razem z Aquariusem prowadzi projekt REBEL KAYAKS. Jego najbardziej doceniona i znana seria to kajaki grenladzkie, które oferowane są właśnie pod marką >>REBEL.

Typ malowania: Klasyczny Pro+ Orca

Wersje materiałowe:
Club: diolen/kevlar + vacum
Club+: carbon/kevlar + vacum
Carbon: full carbon + vacum